Haber Blog

Neden Konteyner ev almalıyım ?

Konteyner Prefabrik Evler , Diğer tüm yapı alternatiflerine göre daha ekonomik, daha güvenilir ve daha fonksiyonel olmalarıyla bilinen konteyner evlerin bunlarla sınırlı kalmayan birbirinden değerli özellikleri ve avantajları bulunuyor. Hayalinizdeki ev konforunu yakalamanızı sağlayacak birbirinden ekonomiktir.. Konteyner evler, sıhhi tesisat, elektrik tesisatı ve modern bir evin tüm özellikleri ile donatılmıştır.

Öyleyse neden standart bir ev yerine bir konteyner ev seçelim? İşte avantajlardan birkaçı:

  • Daha ucuz
  • Daha hızlı inşa edilir
  • Çevre dostu
  • Dayanıklı
  • Özelleştirilebilir
  • Verimli enerji

Bu avantajların çoğu inşaat sürecinde ortaya çıkar. Yine de konteyner evler, karbon ayak izinizi düşürmeye yardımcı olurken onlarca yıllık konfor da sunabilir.

İnşası Daha Ucuz

Bir nakliye konteyneri ev inşa etmek paradan tasarruf etmelidir. Tipik nakliye konteyneri evinin daha küçük boyutu ve geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanılması nedeniyle inşa edilmesi daha az maliyetlidir. Yaklaşık 10.000 $'a hazır nakliye konteyneri evleri bulabilirsiniz.

Günümüzde Bir Ev inşaa etmek çok maliyetlidir Ancak Üst düzey bir konteyner ev ile bile, inşaat için daha az harcama yapmanız muhtemeldir. Bir konteyner ev inşa etmenin daha düşük maliyetleri, daha az geliri veya peşinat için sınırlı tasarrufu olanlar için daha ulaşılabilir hale getirebilir.

Çevre Dostu İnşaat

Bir prefabrik konteyneri ev inşa etmek, standart bir ev inşa etmeye kıyasla çevre üzerinde daha az etkiye sahiptir. Evin çerçevesi, büyük metal parçalarının çöplüklere atılmasını önleyen geri dönüştürülmüş nakliye konteynırlarından yapılmıştır.

Tipik konut evi, ahşap saplama çerçevesi ile inşa edilmiştir. Kereste kesmek, ahşap saplamalar üretmek ve malzemeleri şantiyenize taşımak daha fazla olumsuz çevresel etkiye sahiptir.

Dayanıklı Yapı

Prefabrik konteynırları oldukça dayanıklıdır . Konteynerlerden yapılan evler ayrıca geleneksel evlere göre daha fazla dayanıklılık sağlar.

İyi inşa edilmiş bir konteyner ev, bir kasırga veya kasırgadan bile kurtulabilir. Bir F2 kasırgası, 113 ila 157 mil / saat arasında hızlarda rüzgarlar üretir. Metal çerçeve genellikle ek çelik kirişlerle güçlendirilir ve konteyner evlerinin 170 mil / saate kadar rüzgarlara dayanmasına izin verir.

Son Derece Özelleştirilebilir Tasarımlar

Prefabrik konteyner evlerinin değiştirilmesi kolaydır. Çok çeşitli kat planları ve yerleşimler arasından seçim yapabilir veya özel bir yapı için bir inşaatçı ile çalışabilirsiniz.

Bu evler modülerdir. İnşaatçılar, kapsayıcıları sonsuz konfigürasyonlarda düzenleyebilir. Konteynerler, birden fazla kat oluşturmak için istiflenebilir ve farklı düzenler oluşturmak için çeşitli şekillerde bağlanabilir.

Enerji Verimli Yaşam

Doğru tasarım seçenekleriyle, bir nakliye konteyneri evi, standart bir eve kıyasla çok daha enerji verimli hale gelebilir. Bu evler daha küçüktür, bu da onları ısıtmayı ve soğutmayı kolaylaştırır.

Ayrıca aşağıdakiler gibi enerji açısından verimli özellikler de ekleyebilirsiniz:

  • Sprey köpük yalıtımı
  • Yeşil çatı
  • Verimli cihazlar
  • Güneş paneli sistemleri

Yeni eviniz için bina seçeneklerinizi ve cihaz seçiminizi karşılaştırmak için zaman ayırın. Uygun yalıtım, çatı kaplama ve verimli cihazlar, bir konteyner eve taşındıktan sonra enerji tüketiminizi önemli ölçüde azaltabilir.

Related Articles

Alt Image Intro

K1 Konteyner

Alt Image Intro

K2 Konteyner